Mé služby

Webové prezentace - internetové stránky

Vytvářím kvalitní webové prezentace, které Vás a Vaší firmu či eshop budou v internetovém prostředí co nejlépe prezentovat. Sleduji nejnovější trendy v oblasti webových prezentací a snažím se vždy našim klientům nabídnout optimální řešení.

Jsem schopný uspokojit jakékoliv Vaše přání, ať už to jsou formuláře, interaktivní mapy apod.

Můj cíl je Vaše spokojenost, a toho dosáhnu pouze když Vaše webové stránky Vás budou aktivně prezentovat v této mediální internetové džungli, a stanou se Vašim pomocníkem.

Eshopy - internetové obchody

Internetové obchody zažívají v poslední době velký boom,jsou stále oblibenější jak mezi firmami, tak i zákazníky, kteří se rádi vracejí a stále častěji využivájí jako nákupního pomocníka právě v internetovém prostředí. I do budoucna jsou vyhlídky příznívé a očekává se s novou generací, že většina prodejů se uskuteční právě na internetu.

A toho byste právě vy měli využít a propagovat svůj obchod právě tam.

Tvořím komplexní internetové obchody, vše dle přání zákazníka.

SEO - optimalizace pro vyhledávače

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače (Search Engine Optimization), je v podstatě to nejdůležitější na Vaší webové prezentaci.

SEO je laicky řečeno umístění ve vyhledáváčích na určitá klíčová slova na předních pozicích. Je obvykle, že zákázník si najde ve vyhledávačí konkretní produkt, službu nebo firmu a obvykle zabrousí na první místa, které mu vyhledáváč zobrazil a našim cílem je, aby na těchto místech byla právě Vaše webová prezentace.

Dá se říct, že kdo má lépe optimalizovaný web, má více návštěvníku, potencionálních zákazníku a tímpádem větší obrat a zisk.

Grafické služby

Důležitý pilíř Vaší webové prezentace je bezesporu Vaše logo a celkový vzhled stránky. První co uživatel uvidí je právě Váš design a právě na tohle je potřeba se zaměřit.

Jsem schopný Vám navrhnout jak grafický kabát vašich stránek, tak Vaše osobité logo včetně grafického manuálu, kde naleznete také pravidla pro užívání loga, barevné provedení a styl písma pro různé propagační materiály jako jsou vizitky, hlavičkové papíry, polepy aut apod.

Komplexní řešení

Samozřejmě jsem schopný Vám poskytnout i komplexní řešení od nákupu domény, zajištění hostingu, návrhu řešení, grafického zpracování až po samotné vytvoření stránek a SEO optimalizaci. Je pouze na Vašem rozhodutí, zda chcete aby vaše stránky byli na profesionální úrovni a necháte vše na mě, nebo využijete jen část nabízených služeb.